mic006 kod rabatowy Nice To Fit You NTFY sierpień 2020

mic006 Nice To Fit You kod rabatowy ntfy.pl ntfy 5% na każde zamówienie

mic006 Nice To Fit You kod rabatowy – sierpień 2020

kod rabatowy nice to fit you

Jak działa kod rabatowy NTFY:

Kod rabatowy pozwala obniżyć cenę całego zamówienia o 5%. Należy wpisać go przy składaniu nowego zamówienia w polu “Kod rabatowy:” mic006 , a następnie zatwierdzić klikając przycisk “Aktywuj” .

Kod rabatowy NTFY:

Kod rabatowy Nice To Fit You mic006 jest wielokrotnego użytku, to znaczy, że możesz używać go przy każdym kolejnym zamówieniu (zawsze obniży całe zamówienie o 5% jego wartości) .

Nice To Fit You kod rabatowy:

Kod rabatowy ntfy mic006 pozwala zaoszczędzić Ci pieniądze na każdym zamówieniu, a jak powszechnie wiadomo dieta “pudełkowa” nie należy do najtańszych – dlatego warto skorzystać z kodu rabatowego ntfy .

English version – discount code

nice to fit you kod rabatowy

Sposób użycia kodu rabatowego i uzyskania zniżki przez przeglądarkę internetową:

 • Wejdź na stronę NTFY i kliknij przycisk „Zamów dietę”:
zamówienie nice to fit you aplikacja webowa
 • Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto:
rejestracja nice to fit you aplikacja webowa
 • Po zalogowaniu kliknij przycisk „Nowa dieta” :
nowa dieta nice to fit you aplikacja webowa
 • Dokonaj konfiguracji diety:
konfiguracja diety nice to fit you aplikacja webowa
 • W polu „Kod rabatowy” wpisz „mic006” i kliknij przycisk „AKTYWUJ”:
kod rabatowy nice to fit you aplikacja webowa
 • Ciesz się z zamówionej diety i uzyskanej zniżki 🙂

Sposób użycia kodu rabatowego i uzyskania zniżki przez aplikację mobilną:

nice to fit you aplikacja mobilna
 • Zarejestruj się lub zaloguj się na swoje konto:
rejestracja nice to fit you aplikacja mobilna
 • Kliknij przycisk „Nowe zamówienie”:
nowe zamówienie nice to fit you aplikacja mobilna
 • Skonfiguruj dietę:
konfiguracja diety nice to fit you aplikacja mobilna
 • W polu „Kod rabatowy” wpisz „mic006” i kliknij przycisk „AKTYWUJ”:
kod rabatowy nice to fit you aplikacja mobilna
 • Ciesz się z zamówionej diety i uzyskanej zniżki 😃

Informacje na temat diety pudełkowej z NTFY – Nice To Fit You:

NTFY jest dietą pudełkową inną niż wszystkie dotychczas dostępne na rynku. Przede wszystkim – tutaj masz zawsze wybór. Możesz w elastyczny sposób wybrać czas dostawy, rodzaj posiłku na który masz ochotę danego dnia czy też wybrać rodzaj diety, którą preferujesz. Umożliwia Ci to dopasowanie diety pod swoje indywidualne preferencje żywieniowe. Dzięki temu czujesz się jak lepsza wersja siebie. Nice To Fit You to nie jest zwyczajny catering dietetyczny. To posiłki, które jesz z wielką ochotą i które pozwalają Ci na utrzymania zdrowia oraz pięknego wyglądu każdego dnia.

Dzięki temu, że NTFY ma przygotowaną dla swoich użytkowników intuicyjną aplikację mobilną zyskujesz szybki dostęp do zarządzania swoją dietą wszędzie tam gdzie jest dostęp do internetu. Nice To Fit You umożliwia Ci elastyczność pod względem adresu dostawy Twojej diety, zakresu menu czy też wyboru pasujących Ci godzin.

Obawiasz się, że to co zamówisz Ci nie posmakuje, a opis Cię nie przekonuje? W NTFY nie ma takiej obawy – zawsze masz dostęp do pełnego zbioru posiłków wraz z ich zdjęciami. Dzięki temu doskonale wiesz jak będzie wyglądał Twój posiłek. Dania tworzone są przez doświadczonych kucharzy z najlepszych jakościowo produktów, pochodzących tylko od sprawdzonych dostawców. Pozwala to mieć pewność, że to co jesz jest najlepsze i najbardziej korzystne dla twojego zdrowia.


Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Nice To Fit You?

W NTFY czeka na Ciebie 5 zróżnicowanych diet, które odpowiadają różnym potrzebom żywieniowym. Ponadto masz możliwość dodatkowo je modyfikować, wybierając do swojego dziennego menu posiłki, które Ci najbardziej odpowiadają. Wysoce wykwalifikowany zespół dietetyków i doświadczonych kucharzy z Nice To Fit You dba o różnorodność każdej z diet – dzięki temu, dania NTFY nigdy Ci się nie znudzą. Dodatkowo brana jest pod uwagę odpowiednia kaloryczność, ilość błonnika oraz bilans makro i mikroskładników. Goszczą tutaj także posiłki oparte na sezonowych, świeżych produktach. Dzięki NTFY możesz dokonywać wyboru wtedy kiedy tego potrzebujesz. Wybierając określony pakiet dietetyczny masz możliwość selekcjonowania spośród kilkudziesięciu dań każdego dnia. W Nice To Fit You masz zawsze dostęp do swojego planu żywieniowego na kilka kolejnych dni. To do Ciebie należy wybór czy go zatwierdzisz czy też wprowadzisz w nim jakieś zmiany. Tak szeroka kontrola menu przekłada się na wysoką satysfakcję z diety dla wszystkich tych, którzy lubią nowości i nie lubią w kółko jeść tego samego.


Bezpieczeństwo diety z NTFY

💡EDUKACJA PRACOWNIKÓW
W Nice To Fit You przeprowadzane są cykliczne szkolenia z zasad dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych. Codziennie aktywnie przestrzegane są zasady BHP i HACCP. W firmie funkcjonuje specjalny Dział Bezpieczeństwa Żywności, który wspólnie z kierownikami wszystkich działów produkcyjnych jest odpowiedzialny za nadzór nad przestrzeganiem wdrożonych praktyk.

💡HIGIENA I DEZYNFEKCJA
Kilkanaście razy dziennie następuje dezynfekcja każdej przestrzeni produkcyjnej. Nice To Fit You korzysta wyłącznie ze specjalistycznych i silnych środków dezynfekujących. W zakładzie zastosowano podział na strefy, zainstalowano bezdotykowe krany, korzysta się ze specjalistycznej śluzy higienicznej. Dezynfekuje się także miejsca nie mające kontaktu z żywnością m.in. klamki, poręcze czy samochody. Każda osoba wchodząca do zakładu jest zobowiązana do umycia i dezynfekcji rąk. Wejście na obszar produkcyjny jest równoznaczne z przejściem przez specjalistyczną śluzę higieniczną, gdzie następuje obowiązkowe mycie i dezynfekcja rąk oraz dezynfekcja obuwia. Stanowiska do mycia rąk są wyposażone w umywalkę uruchamianą bezdotykowo, mydło myjąco-dezynfekujące oraz płyn do chirurgicznej dezynfekcji rąk. Przy każdym stanowisku jest zamieszczona instrukcja mycia rąk.

💡ODZIEŻ OCHRONNA
W Nice To Fit You Pracownicy są zobowiązani do noszenia odzieży ochronnej w postaci pełnego stroju, jednorazowego czepka, maseczek oraz obuwia roboczego. O stan higieniczny odzieży ochronnej dba specjalistyczna firma, która codziennie poddaje odzież ochronną praniu i dezynfekcji. Pracownicy produkcyjni w pracy stosują jednorazowe rękawiczki.

💡BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI
Niezmiennie żaden z dostawców nie ma kontaktu z żywnością, kierowcy odbierają zapakowane torby, a posiłki dostarczane są w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Wydawanie paczek następuję w miarę możliwości indywidualnie, aby ograniczyć kontakt między kierowcami do minimum. W NTFY kierowcy są także przeszkoleni z zasad dobrej praktyki higienicznej oraz zobowiązani są do dezynfekcji aut zgodnie z ustalonym harmonogramem. Stale przestrzegane są też pozostałych zasad bezpieczeństwa żywności, jak odpowiednia obróbka termiczna potraw czy rozdział surowców.


Nice To Fit You kod rabatowy i promocje

Za pomocą witryny internetowej NTFY możesz zapoznać się z szczegółami dostępnych diet oraz uzyskać więcej informacji o Nice To Fit You. Nie jesteś pewny, która dieta jest najodpowiedniejsza dla Ciebie? To żaden problem – na stronie znajdziesz test, który pozwoli Ci dopasować optymalny plan żywieniowy pod Twoje preferencje. Dostaniesz gotowe posiłki szyte na miarę Twojego zapotrzebowania kalorycznego. Obawiasz się, że catering NTFY nie zmieści się w twoim budżecie żywieniowym? Bez obaw – częste promocje i kody rabatowe Nice To Fit You pozwolą Ci znaczenie zaoszczędzić. Lubisz okazje rabatowe? Przy swoim zamówieniu wprowadź kod rabatowy NTFY i tym samym obniż cenę zamówienia.


Moja opinia na temat cateringu Nice To Fit You:

 • Chyba najnowocześniejszy catering z jakiego korzystałem.
 • Urozmaicone menu z dużą ilością warzyw. Dzięki wygodnej i przejrzystej aplikacji na telefon szybko można wybrać potrawy na dany dzień, które najbardziej nam odpowiadają. Mamy tam też ich zdjęcia, więc od razu wiemy co dostaniemy.
 • Dobra jakość jedzenia.
 • Kaloryczność posiłków utrzymana na deklarowanym poziomie – sprawdzone empirycznie przy prawidłowo przeprowadzonej redukcji tkanki tłuszczowej.
 • Bardzo fajnym rozwiązaniem jest możliwość zmiany terminu i miejsca dostaw oraz wpisania kodu dostępu do bramy, tak aby dostawca nas nie budził rano.
 • Menu z tygodnia na tydzień się różni, co z mojego doświadczenia z catheringami nie jest standardem.
 • Obsługa wyjątkowo miła i bezproblemowo załatwia wszelkiego rodzaju reklamacje (raz mi się zdarzyła).
 • Portal internetowy bardzo wygodny. W łatwy sposób można zmienić daty posiłków – świetna sprawa przy częstych wyjazdach.
 • Dodałbym jedynie możliwość wglądu na wcześniejsze oceny posiłków – umożliwiłoby to jeszcze lepszą optymalizację wyborów.

Z czystym sumieniem POLECAM i zachęcam z skorzystania z oferty Nice To Fit You – NTFY 😃

Najczęstsze pytania o kod rabatowy NTFY – Nice To Fit You

1. Jak działa kod rabatowy NTFY?
➤ Kod rabatowy nice to fit you pozwala obniżyć cenę całego zamówienia o 5%.
2. Jak użyć kodu rabatowego Nice To Fit You?
➤ Kod rabatowy Nice To Fit You należy wpisać go przy składaniu nowego zamówienia w polu “Kod rabatowy:” mic006 , a następnie zatwierdzić klikając przycisk “Aktywuj”.
3. Czy mogę użyć kod rabatowy NTFY ponownie?
➤ Kod rabatowy Nice To Fit You mic006 jest wielokrotnego użytku, to znaczy, że możesz używać go przy każdym kolejnym zamówieniu (zawsze obniży całe zamówienie o 5% jego wartości).
4. Czy kod rabatowy NTFY działa przez aplikację mobilną?
➤ Tak, kod rabatowy Nice To Fit You mic006 działa zarówno przez stronę internetową jak i aplikację mobilną.
5. Czy w NTFY – Nice To Fit You płacę dodatkowo za dostawę?
➤ Nie. Dostawa w NTFY jest już wliczona w cenę diety.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

5 odpowiedzi na „mic006 kod rabatowy Nice To Fit You NTFY sierpień 2020

Podziel się swoją opinią na temat artykułu